Aktuálnosť
Aktuálnosť Aktuálna ponuka najnovších nehnuteľností.
Servis!
Servis! Kompletný servis od začiatku až do úspešného konca.
Jednoduchosť
Jednoduchosť Nájdenie jednoduchého riešenia pre každú situáciu.
Právny servis
Právny servis Právny servis pre každý obchodný prípad osobitne
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

O nás

Naša spoločnosť

Realitná kancelária Europa Reality, s.r.o. vznikla v októbri 2012 na podnet viacerých úspešných maklérov i developerov. Zámerom spoločnosti je posunúť služby pre klientov na realitnom trhu na vyššiu úroveň.

Chceme klientom ponúkať len korektné jednanie, osobný prístup, individuálne návrhy riešení bývania na mieru. Klienti u nás dostanú kvalitný právny servis od renomovanej advokátskej kancelárie, zadarmo klient môže využiť služby nášho úverového špecialistu, uhradíme klientom kolky na prevod nehnuteľnosti pri kúpe, uhrádzame klientom za určitých podmienok kolky na záložné práva a poplatky za znalecké posudky a samozrejmosťou je uhrádzanie notárskych poplatkov pri overovaní zmlúv.

Aby sme klientom ponúkli širší rozsah služieb budeme nadväzovať spolupráce s obchodnými partnermi. Týka sa to nových developerských projektov, rozširujeme možnosti individuálnej výstavby rodinných domov, rozšírime ponuku partnerov, u ktorých si budú môcť naši klienti nakupovať výbavu a zariadenie bytu za zvýhodnených podmienok i prestavbu alebo rekonštrukciu priestorov.

Skúste naše služby. Zažite korektné, kvalitné a komplexné vybavenie Vášho nového bývania.

 

Europa Reality, s. r. o., Papraďová 1/A, Bratislava 821 01, +421 907 592 856

 

Realitná kancelária je overeným partnerom www.TopReality.Sk